Skip to main content
3-8 Eylül Macahel Gezisi
3-8 Eylül Macahel Gezisi

3-8 Eylül Macahel Gezisi

Her sene heyecanla beklediğimiz Macahel gezisi bu sene 3-8 Eylül arasında…Ormanın bolluk bereketinin tepe noktası olan bu tarihte yolda yürürken böğürtlen, fındık atıştırmak, her yerden fışkıran tatlı sulardan içmek, binlerce yıllık ağaçlara sırtımızı yaslayıp doğa ile olan o esas bağımızı hatırlamak için gün saymaya başladık..

Macahel, Türkiye ile Gürcistan’ın sınır bölgesinde yer alan bir vadi. Ulu dağlar, patika yollar, kendine özgü bir kültüre sahip bu bölge Türkiye’nin yağmur ormanı statüsündeki tek yeri.

Bu sene sevgili arkadaşım Asu Somer ile gerçekleştireceğimiz gezi için 3.Eylül günü sabah erken uçak ile Rize’de buluşuyoruz. Oradan bizim ayarladığımız transfer ile Bumbulay pansiyona yola çıkıyoruz. 5 gece 6 gün boyunca ormanı, suları içimize çekip, sabahları yoga ve meditasyon ile güne başlayıp, akşamları masallı, şarkılı çember ile kapatıyoruz.

Gezinin ücreti her şey (transferler, geziler, 2 öğün yemek, konaklama, çalışmalar, rehberlik ücretleri) dahil 11.000 lira. Uçak biletleri hariç.

Kısıtlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek geziye katılmak isterseniz Türkan’a ya da bana yazabilirsiniz.

[email protected]

[email protected]


Paylaş
mail listesine kayıt olmak ister misin?
Kitap

Beni büyüten kadınlar

Yas, kadın olmak, anne olmak, kendin olmak… Damla Çeliktaban Beni Büyüten Kadınlar’da bir kadının, “edebi annelerim” dediği yazarların peşinde, masallar ve kadın çemberleri vasıtasıyla kendine annelik etmeyi öğrenme yolculuğunu anlatıyor. Kurtlarla Koşan Kadınlar’ın yazarı Clarissa P. Estes’den, Tezer Özlü’den, Sevgi Soysal’dan, Ursula K. Le Guin’den beslenen ve ilham alan bir yolculuk… Derin ve sarsıcı, umut ve şifa veren, iyileştiren bir kitap…
TÜM HAKLARI SAKLIDIR

WordPress Development by NewCycle.Studio